Якісний імпорт молочних продуктів – KTL UKRAINE

Постійне навчання та нетворкінг: KTL Ukraine на Форумі директорів з логістики
30.06.2021
Експорт гороху та нуту з України
09.08.2021

Очевидно, що молочні продукти відносяться до швидкопсувних. Вони схильні до дії різних бактерій, відрізняються невеликими термінами та особливими умовами зберігання. Це тягне за собою певні вимоги до доставки. Якщо ми стикаємося з великими відстанями для транспортування вантажу, то необхідно врахувати дотримання суворого температурного режиму.

Логістична компанія KTL Ukraine гарантує збереження вантажу, дотримання термінів та безпеку доставки продукції за рахунок правильної організації перевезення і спеціальних транспортних засобів.

Перш за все, спираючись на 8-річний досвід роботи, ми приділяємо максимум уваги підготовці, починаючи з санітарного контролю та оформлення супровідних документів. Чи не кожне авто підійде для транспортування. Перед відправкою транспорт ретельно очищається від попереднього вантажу, що перевозиться, щоб молоко та молочні продукти були імпортовані в належному вигляді. Стабільна температура на протязі маршруту – головне завдання для логіста.

Переваги імпорту молочних продуктів логістичною компанією KTL Ukraine:

  • використання рефконтейнеров, які є безпечним транспортом під час перевезення молочних продуктів
  • підготовка необхідної документації та страховки для транспортування
  • експедирування вантажу, контроль на кожному етапі оформлення та перевезення
  • налагоджена партнерська схема та вигідна цінова політика

Високі стандарти послуг, професіоналізм персоналу, використання сучасних технологій, оперативність та лояльні відносини з партнерами – складові успішного імпорту молочної продукції.

Вибираючи KTL Ukraine, ви вибираєте надійного партнера, який турбується про ваш вантаж на всіх етапах його транспортування. Ми щиро впевнені, що тільки досвідчені логісти здатні розробити оптимальний маршрут, проконтролювати супроводжуючий персонал, підготувати потрібні документи та доставити свіжу продукцію в максимально стислі терміни.