Залізничні перевезення вантажів

Ми завжди готові надати вам кращі умови по залізничних перевезеннях

Наші кращі менеджери дадуть відповідь на всі Ваші питання:

Контакти Одеса +38 048 774 40 10
Контакти Київ +38 044 596 03 21
Контакти Дніпро +38 056 787 01 13
Контакти Харків +38 057 757 74 10
Пишіть нам sales@ktlukraine.com

Залізничні перевезення - оптимальний і недорогий спосіб перевезення вантажів всередині континентів, що дозволяє проводити відвантаження в практично необмежених обсягах і незалежно від погодних умов. У кризові временя, це одна з кращих альтернатив автоперевезень як всередині країни так і за її межами. Яка поєднує низьку вартість з практично необмеженими об'ємами.

Наша компанія завжди готова надати вам оптимальні умови по залізничним перевезення як по країнах СНД так і Європи, Туреччини. А в разі потреби ми готові прорахувати варіанти в будь-якій точці земної кулі.

Парк вагонів наших компаній-партнерів включає в себе як контейнерні майданчики, будучи недорогий альтернативою автоперевезення з порту до одержувача, так і вагони для насипних, наливних і штучних вантажів.

На додаток до ж / д перевезень наші фахівці запропонують вам послуги зі зберігання, накопичення, навантаження і вивантаження вантажів призначених для відправки залізницею.

Ми складемо оптимальні маршрути проходження, сплануємо своєчасну подачу вагонів на станцію навантаження, оперативно оформимо залізничні накладні СМГС, проконтролюємо хід вантажно-розвантажувальних робіт і відстежимо рух вагонів до місця призначення з обов'язковим інформуванням клієнта.

Ми беремо на себе розрахунок і оплату провізних платежів і перевірку правильності їх нарахування. Також крім планової відвантаження контейнерів з морських портів «Одеса», «Іллічівськ», «Південний» через припортові залізничної станції ми маємо можливість перевантаження вантажів з контейнерів в ж / д вагони на території терміналів з якими у нашої компанії укладені договори про співпрацю. А ткже готові приймати ваші вантажі в вагонах на території ліцензованого складу, з подальшою можливістю перевантаження в морські контейнери. З наданням брокерських послуг з експортного митного оформлення вантажів, накопичення суднової партії та вивезення під судно. Також надаємо вільний період зберігання на території складу для можливості накопичення вантажів

Ми на 100% Вам потрібні, якщо..

1

Доставка потрібна "Вчора"

Доставити вантаж потрібно було ще вчора - ви зіткнулися з ситуацією, яку не знаєте як вирішити. Наша професійна команда, зробить все необхідне, щоб швидко і якісно перевезти Ваш вантаж в найкоротші терміни.
2

Потрібна досвідчена компанія

KTL Ukraine працює в сфері залізничного перевезень вантажів понад 6 років. За цей час наша компанія вивчила специфіку різних галузей і сфер діяльності, тому кожен Клієнт отримує перевірене і ефективне вирішення конкретного завдання.

3

Потрібна надійна компанія

Доставка вантажів «від дверей до дверей» включає контроль за станом і збереженням вантажу, його маркування, зважування, перевірку цілісності упаковки.
4

Потрібні не стандартні рішення

KTL Ukraine не тільки організовує перевезення вантажів залізничним транспортом, а й пропонує альтернативні способи доставки декількома видами транспорту.

5

Потрібна звітність

Наші співробітники оформляють повний комплект товаросупровідних і митних документів. Всі "прозоро" і згідне документів.
6

Потрібні гарантії

KTL Ukraine підтримує високу якість надаваних послуг і ретельно дотримується вимог міжнародного права. Наша компанія укладає договори страхування відповідальності за вантаж, що перевозиться з лімітом 110% від вартості вантажу по кожному страховому випадку. Наш партнер Страхова Компанія ALLIANZ

Хочете дізнатися вартість доставки Вашого вантажу і дізнатися оптимальне рішення по доставці? Заповніть калькулятор, і наш менеджер зробить для Вас прорахунок вартості і виду доставки вантажу..

Корисна інформація

Перевезення великовагових вантажів і спецтехніки залізничним транспортом має масу переваг перед звичайними способами перевезень. Не кажучи про випадки, коли крім залізничного транспорту з завданням доставки не впорається жоден інший транспорт. По-перше, це регулярність маршрутів. Це дозволяє зустрічати вантаж точно у встановлений час. Таким чином, знижується ризик отримання неустойки. Можна не переживати, що габаритні вантажі в дорозі отримають пошкодження або не витримають кріплення. Перевезення великовагових вантажів залізничним транспортом здійснюється якісно, ​​відповідно до встановленої процедури. Така доставка дозволить забути про ризики характерних для автомобільних перевезень, коли з вини водія вантаж може отримати пошкодження в ДТП. Перевезення техніки залізничним транспортом - найбільш оптимальний варіант безпеки і гарантії доставки товарів або спеціальної техніки великої ваги і габаритів максимально безпечно.

1.Абсолютная схоронність перевезених товарів, матеріалів, устаткування або особистого майна.
2. Оплата по максимально вигідному транспортного тарифу.
3. Надійна і безпечна упаковка вантажу.
4. Страхування майна, що перевозиться.
5. Доставку вантажу в найкоротші терміни завдяки вибору оптимального маршруту слідування.
Перевезення поїздом вантажу набагато практичніше, адже кожен великий чи маленький місто має залізничну станцію, тому розширюються можливості відправки вантажу. Слід поїзд з контейнерами не так швидко, як вантажний автомобіль, але швидше, ніж морське судно. Звичайно, на шляху прямування поїзда може трапитися з вантажем теж багато неприємного, але якщо ви довірилися надійній фірмі, то нічого з ним поганого не станеться. Перевезення залізницею зручна ще й тим, що можна перевозити не тільки промислові, а й торгові вантажі. Наприклад, в контейнері-рефрижераторі можуть бути швидкопсувні продукти, які потрібно швидко доставити в певну точку. Морський транспорт не зможе забезпечити ці умови.
До негабаритним вантажам належатимуть:
- довгомірні вантажі, з довжиною більше 20 метрів;
- великовагові вантажі, які важать понад 40 тонн;
- великогабаритні вантажі, які по ширині і висоті перевищують 2.55 і 4 метри відповідно.

Популярні напрямки, вантажі

 • Борошно
 • Олія
 • Сіль
 • Корисні копалини
 • Соняшникова олія

Популярні вантажі

 • Постільні комплектуючі та текстиль
 • Канцелярія, медичні вироби та обладнання, сантехніка;
 • Устаткування
 • Побутова техніка
 • Господарські товари
 • Метал

Відгуки

Наші менеджери з радістю нададуть вам кращі умови по складських послуг!

Ми завжди готові надати вам кращі умови по логістиці ваших товарів, використовуючи наш багаторічний досвід і розуміння ринку. Якщо ви хочете отримати попередній прорахунок або зв'язатися з нашим менеджером по роботі з клієнтами, будь ласка, заповніть форму заявки і ми відповімо вам найближчим часом. Дякуємо!