Складські послуги

Ми завжди готові надати Вам найкращі умови для складських послуг.

Наші найкращі менеджери дадуть відповідь на всі ваші запитання:

Контакти Одеса +38 048 774 40 10
Контакти Київ +38 044 596 03 21
Контакти Дніпро +38 056 787 01 13
Контакти Харків +38 057 757 74 10
Напишіть нам sales@ktlukraine.com

Ми запропонуємо всім нашим клієнтам ширший спектр складських послуг на базі наших загальнодоступних складів та складів наших партнерів. Ми зможемо організувати це для вас, вдосконалити відповідно до накопиченого, різноманітного, проданого та забезпечити ваші переваги.

Послуги наших складів вам необхідні якщо ви збираєтеся забрати вантаж від виробника, але ще не готові його імпортувати. Якщо вантаж прямує в транзиті і буде перевантажуватися на інший вид транспорту або ж якщо вантаж необхідно перемаркувати або пересортувати.

У Туреччині ми готові запропонувати вам послуги власного контейнерного терміналу і сухого порту для накопичення контейнерів. Також використання власних складів біля порту Мерсін забезпечує можливість перевантаження вантажів з контейнерів в автомашини що прямують транзитом до довколишніх країн.

Склади, що використовуються нашою компанією в районі основного Турецького порту Стамбул (Марпорт, Кумпорт, Саяк, Хайдерпаша, Амбарлі), дозволяють організовувати перевантаження вантажів наступних автотранспортом з інших країн.

Так само дана можливість дозволяє організацію різних вантажних операцій з перевантаженням з / в контейнера вантажів наступних в Україні, Грузію, а також з Азіатського регіону і інших країн. У Європі ж до ваших послуг склади наших партнерів розташовані в Польщі (Хелм), Німеччини - (Гамбург) і т.д.

Наші менеджери із задоволенням нададуть вам найкращі умови для складських послуг!

Ми завжди готові надати Вам найкращі умови для логістики Ваших товарів, використовуючи наш багаторічний досвід та розуміння ринку. Якщо ви хочете отримати попередню оцінку або зв’язатися з нашим менеджером з обслуговування клієнтів, заповніть форму заявки, і ми відповімо вам якомога швидше. Дякую!