Внутріпортове експедирування

Ми пропонуємо вам найкращі умови з внутрішньопортового експедирування в портах України.

Наші кращі менеджери дадуть відповідь на всі Ваші питання:

Контакти Одеса +38 048 774 40 10
Контакти Київ +38 044 596 03 21
Контакти Дніпро +38 056 787 01 13
Контакти Харків +38 057 757 74 10
Пишіть нам sales@ktlukraine.com

Ми пропонуємо нашим клієнтам повний спектр послуг з внутрішньопортового експедирування, яке включає в себе всі необхідні роботи з вантажем в порту. Ми беремо на себе всю роботу з документами, агентами морських ліній, терміналами порту, митними та іншими контролюючими органами в порту.

Правильна організація процесу внутрішньопортової експедиції дуже важлива при комплексних міжнародних морських перевезеннях. Але ми завжди готові надати вам професійну допомогу в цьому питанні, позбавивши від незапланованих витрат і проблем при доставці товарів.

Завжди дуже важливо мати всі потрібні для експедирування документи. А саме:

- Три оригіналу коносамента з круглою печаткою одержувача на звороті (якщо коносамент ордерний - лист - розпорядження від відправника або друк відправника на звороті).

- Довіреність на експедирування від одержувача (оригінал), а також інвойс (оригінал і його переклад). ПП / ПД, оформлені у внутрішній митниці. Пакувальний лист (при наявності) та сертифікат походження (копія, при наявності).

- Сертифікат якості або аналізу (копія, при наявності).

- Фітосанітарний сертифікат (оригінал) - для вантажів рослинного походження. І ветеринарний сертифікат (оригінал) - для вантажів тваринного походження.

- Свідоцтво платника ПДВ (копія) та картку акредитації (копія).

Наші менеджери з радістю нададуть вам кращі умови!

Ми на 100% Вам потрібні, якщо ..

1

Доставка потрібна "Вчора"

Доставити вантаж потрібно було ще вчора - ви зіткнулися з ситуацією, яку не знаєте як вирішити. Наша професійна команда, зробить все необхідне, щоб швидко і якісно перевезти Ваш вантаж в найкоротші терміни.
2

Потрібна досвідчена компанія

KTL Ukraine працює в сфері автомобільних перевезень вантажів понад 6 років. За цей час наша компанія вивчила специфіку різних галузей і сфер діяльності, тому кожен Клієнт отримує перевірене і ефективне вирішення конкретного завдання.

3

Потрібна надійна компанія

Доставка вантажів «від дверей до дверей» включає контроль за станом і збереженням вантажу, його маркування, зважування, перевірку цілісності упаковки.
4

Потрібні нестандартні рішення

KTL Ukraine не тільки організовує перевезення вантажів автомобільним транспортом, а й пропонує альтернативні способи доставки декількома видами транспорту.

5

Потрібна звітність

Наші співробітники оформляють повний комплект товаросупровідних і митних документів. Всі "прозоро" і згідне документів.
6

Потрібні гарантії

KTL Ukraine підтримує високу якість надаваних послуг і ретельно дотримується вимог міжнародного права. Наша компанія укладає договори страхування відповідальності за вантаж, що перевозиться з лімітом 110% від вартості вантажу по кожному страховому випадку. Наш партнер Страхова Компанія ALLIANZ

Наші менеджери з радістю нададуть вам кращі умови із складських послуг!

Ми завжди готові надати вам кращі умови по логістиці ваших товарів, використовуючи наш багаторічний досвід і розуміння ринку. Якщо ви хочете отримати попередній прорахунок або зв'язатися з нашим менеджером по роботі з клієнтами, будь ласка, заповніть форму заявки і ми відповімо вам найближчим часом. Дякуємо!