Імпорт шин для легкових та вантажних авто KTL Ukraine

Імпорт листової сталі в Україні
23.08.2021
Ловись рибка велика і маленька: імпорт та експорт риби в Україні
06.09.2021

Покришки – важлива деталь, необхідна для пересування автомобілів. Фізичний знос та незадовільна якість дорожнього покриття робить покришки затребуваним продуктом. 

Перевезення шин – багатоступінчастий та відповідальний процес, який вимагає дотримання умов транспортування, технічних нюансів, застосування спеціалізованих автомобілів. Перевезення шин здійснюється за умови обов’язкового захисту від зовнішніх негативних факторів, в деяких випадках необхідне застосування спеціальних пакувальних матеріалів. 

Особливості імпорту шин для вантажних і легкових авто KTL Ukraine 

Шини перевозяться на спеціальному транспорті. При перевезенні шини складаються на палети по декілька штук. Оптимальне положення для шин та покришок – вертикальне у вигляді піраміди. Розстановка залежить від розміру самого колеса. При розвантажувальних роботах використовуються спеціальні маніпулятори. 

Під час вивантаження обов’язково треба піднімати шини з боку протектора за допомогою вилочного навантажувача. Точне дотримання технології, а також планування кожного етапу – гарантія збереження робочих характеристик шин. 

При перевезенні шин потрібен документальний супровід, в якому вказуються модель та марка товару, позначення, технічні характеристики, загальна кількість перевезених шин, точна адреса доставки. 

Переваги імпорту шин для вантажних та легкових авто KTL Ukraine: 

  • підготовка необхідної документації на вантажоперевезення 
  • підбір спеціальної упаковки для зручності транспортування 
  • перевезення шин на великих платформах 
  • спеціальна обробка камер тальком 
  • використання брезенту або тенту для захисту покришок від негативного впливу погодних умов 

Логістична компанія KTL Ukraine здійснює перевезення шин різного типу, розміру та об’єму, грамотно організовує всі етапи, застосовуючи тільки сучасну техніку. Завдяки професіоналізму та накопиченому досвіду роботи ми гарантуємо швидке та правильне перевезення шин.