Морські перевезення вантажів

Ми завжди готові надати вам кращі умови по морським перевезенням вантажів

Наші кращі менеджери дадуть відповідь на всі Ваші питання:

Контакти Одеса +38 048 774 40 10
Контакти Київ +38 044 596 03 21
Контакти Дніпро +38 056 787 01 13
Контакти Харків +38 057 757 74 10
Пишіть нам sales@ktlukraine.com

Наша компанія спеціалізується на морських вантажних перевезеннях по всьому світу, використовуючи нашу масштабну мережу та мережі партнерів, що охоплюють всю земну кулю.

Ми Здійснюємо всі найпопулярніші на сьогоднішній день Контейнерні перевезення вантажів - як за схемою FCL (Full Container Load) так й LCL (Less Than Container Load). При цьому пункт відправлення та призначення не мають абсолютно ніякого значення - ми завжди готові надати вам оптимальні умови і максимальний сервіс.

При організації морських контейнерних перевезень ми надаємо букінг контейнерів, організацію наземної доставки від місця завантаження до порту відправлення, обробки контейнера в порту відправлення, перевезення контейнера морем, організацію обробки контейнера по прибуттю, перевезення з порту до складу замовника і повний спектр оформлення документів, а також повну інформаційну підтримку на всіх етапах.

Оптимальні маршрути транспортування, розуміння товарних і логістичних потоків, а також перевірені роками партнерські відносини дозволяють нам надавати максимальний сервіс нашим клієнтам і забезпечувати найкращі умови з транспортування вантажів морем.

Ми на 100% Вам потрібні, якщо ..

1

Доставка потрібна "Вчора"

Доставити вантаж потрібно було ще вчора - ви зіткнулися з ситуацією, яку не знаєте як вирішити. Наша професійна команда, зробить все необхідне, щоб швидко і якісно перевезти Ваш вантаж в найкоротші терміни.
2

Потрібна досвідчена компанія

KTL Ukraine працює в сфері морських перевезень вантажів понад 6 років. За цей час наша компанія вивчила специфіку різних галузей і сфер діяльності, тому кожен Клієнт отримує перевірене і ефективне вирішення конкретного завдання.

3

Потрібна надійна компанія

Доставка вантажів «від дверей до дверей» включає контроль за станом і збереженням вантажу, його маркування, зважування, перевірку цілісності упаковки.
4

Потрібні не стандартні рішення

KTL Ukraine не тільки організовує перевезення вантажів морським транспортом, а й пропонує альтернативні способи доставки декількома видами транспорту.

5

Потрібна звітність

Наші співробітники оформляють повний комплект товаросупровідних і митних документів. Всі "прозоро" і згідне документів.
6

Потрібні гарантії

KTL Ukraine підтримує високу якість надаваних послуг і ретельно дотримується вимог міжнародного права. Наша компанія укладає договори страхування відповідальності за вантаж, що перевозиться з лімітом 110% від вартості вантажу по кожному страховому випадку. Наш партнер Страхова Компанія ALLIANZ

Хочете дізнатися вартість доставки Вашого вантажу і дізнатися оптимальне рішення по доставці? Заповніть калькулятор, і наш менеджер зробить для Вас прорахунок вартості і виду доставки вантажу ..

Корисна інформація


1. Невисокі транспортні витрати
2. Необмежений доступ в будь-яку точку світу
3. Перевезення великих партій вантажів
4. Мінімальні перевалочні процедури

Найнижчі ціни на перевезення
Вага вантажу від 50 кг. до декількох десятків тонн
При доставці потрібно використовувати як сухопутний, так і морський транспорт
Пункт призначення / відправлення знаходиться на великій відстані

1. Склад відправника вантажу
2. Порт відправлення, пункт митного оформлення
3. Океанське судно
4. Порт транзитний
5. Фідерне судно
6. Порт призначення
7. Митниця призначення
8. склад вантажоодержувача
Послуги з перевезення вантажів морем здебільшого здійснюються з використанням контейнерів (20` - футових і 40` - футових). Це гарантує безпеку транспортування, знижує ризик псування товару, а так само дозволяє прискорити вантажно-розвантажувальні роботи. При цьому фахівці компанії «KTL Ukraine» мають багаторічний досвід організації морських контейнерних перевезень негабаритних вантажів (в т.ч. великовагових).

Напрямки перевезення вантажів морем

 • Країни Азії (Китай, Японія, Корея, Індія, Таїланд, Індонезія, Малайзія)
 • Країни Америки (США, Канада, Бразилія, Мексика, Аргентина, Чилі)
 • Країни Африки (ОАЕ, Єгипет)
 • Країни Європи (Іспанія, Португалія, Великобританія, Туреччина)

Популярні вантажі

 • Верстати й устаткування
 • Техніка та інструменти
 • Тканина і одяг
 • Фармацевтика
 • Косметика
 • Електроніка та гаджети
 • Будівельні матеріали

Відгуки

Наші менеджери з радістю нададуть вам кращі умови по складських послуг!

Мы всегда готовы предоставить вам лучшие условия по логистике ваших товаров, используя наш многолетний опыт и понимание рынка. Если вы хотите получить предварительный просчет или связаться с нашим менеджером по работе с клиентами, пожалуйста, заполните форму заявки и мы ответим вам в ближайшее время. Спасибо!