Постійне навчання та нетворкінг: KTL Ukraine на Форумі директорів з логістики

Нові мережі – нові зв’язки. Нові можливості. KTL Ukraine у співпраці з WCA Pharma.
14.06.2021
Якісний імпорт молочних продуктів – KTL UKRAINE
02.08.2021

Ніякої теорії, тільки реальні кейси і практичний досвід, з таким девізом пройшов Форум директорів з логістики. SMART-транспортування, інтернет речей та “чорні лебеді”, інновації у перевезеннях, як працювати на турбулентному ринку та як перейти від теорії хаосу до великої гри, – на заході була розкрита низка актуальних тем.

В рамках Форуму директорів з логістики провідні фахівці сфери поділились своїм досвідом, що вони роблять, щоб відповідати на виклики ризикованого сьогодення та невизначеного майбутнього. Також поділились рекомендаціями зі своїми колегами, що треба змінювати в своїй роботі, щоб бути ефективнішим.

«Ціную сучасні форуми за те, що бізнес все більше і більше стає відкритим, – акцентує Андрій Кузьмін, комерційний директор KTL Ukraine. – Поділитись не лише своїми досягненнями, але й розказати про свій факап та привселюдно під мікроскопом роздивитись «чому це сталось» і показати як іншим не повторити помилок – це однозначно про новий етап відносин у бізнесі, і точно новий етап якісного росту та розвитку».