KTL Ukraine

Висококласний сервіс за вигідними цінами!

KTL Ukraine була створена для надання різного виду логістичних послуг своїм клієнтам, як на території України, так і по всьому світу.
Ми є фахівцями в наданні будь-якого роду логістичних послуг: морські контейнерні перевезення, авіа відправлення вантажів з будь-якої точки планети, автомобільні та залізничні перевезення, Брокерський сервіс, організація складування і перевалки вантажів, а так само фрахтування судів різного типу. Також компанія має великий досвід, напрацювання і спеціальні тарифи по відправленням вантажів в рефрижераторних контейнерах для різних типів товарів, що вимагає підтримання температурного режиму при перевезенні.

Ми є членом таких міжнародних логістичних мереж як WCA (WCA, WCA pharma, WCA perishables), MPL, CCC, Easy Fresh, Kinay Network.
Також ми є представником логістичної мережі Easy Fresh, яка спеціалізується на перевезеннях вантажів в рефрижераторних контейнерах. Це дозволяє нам надавати послугу з перевалки та зберігання вантажів, що вимагає спеціального температурного режиму. Ми використовуємо власні термінали групи Easy Fresh в портах Rotterdam, Gdansk, Koper, що дозволяє комбінувати доставку товарів контейнерами і автотранспортом з країн Західної Африки і Південної Америки на ринки України і Європи.

Мережа Kinay Network представлена в Китаї - KTL China, в Нідерландах і Бельгії - KTL Benelux, у з'єднанному Королівстві Великобританії - KTL Europe, в Туреччині - KTL Turkey, в Україні - KTL Ukraine, у В'єтнамі - KTL Vietnam, у США - KTL USA, у Австралії - KTL Australia. В Україні офіси KTL Ukraine знаходяться в Одесі (біля основних морських портів «Одеса», «Чорноморськ» і «Південний») в Києві, в Дніпрі, Харкові та Борисполі.

KTL Ukraine є членом асоціації АМЕУ (Aсоціація міжнародних експедиторів України) і має сертифікат «FIATA». Також ми є акредитованим ж / д експедитором, що дозволяє здешевити подачу контейнерного обладнання нашим імпортним та експортним клієнтам Маємо акредитацію і відповідні дозволи на перевезення небезпечних вантажів.

Наша команда

Хохлов Ігор

Генеральний Директор


Швець Єлизавета

Контейнерні, авто, авіа та залізничні перевезення. Менеджер КТЛ Україна (одеський офіс)


Варава Костянтин

Керівник департаменту автоперевезень


Олександр Демишин

Відділ документації. Менеджер КТЛ Україна (одеський офіс)


Красняк Станіслав

Керівник сервісного відділу


Андрій Кузьмін

Комерційний Директор. Перевезення охолоджених вантажів


Максим Карасенков

Контейнерні, авто, авіа та залізничні перевезення. Менеджер КТЛ Україна (київський офіс)


Ірина Харевская

Контейнерні, авто, авіа та залізничні перевезення. Менеджер КТЛ Україна (київський офіс)


Сергій Кочергін

Керівник офісів м. Дніпро та м. Харків


Володимир Луковський

Керівник авіаційного відділу


Захаров Денис

Керівник експедиторського відділу


Наші менеджери з радістю нададуть вам кращі умови!

Ми завжди готові надати вам кращі умови по логістиці ваших товарів, використовуючи наш багаторічний досвід і розуміння ринку. Якщо ви хочете отримати попередній прорахунок або зв'язатися з нашим менеджером по роботі з клієнтами, будь ласка, заповніть форму заявки і ми відповімо вам найближчим часом. Дякуємо!