Сервіси

Автомобільні перевезення

Завдяки широкій власної мережі Kinay Transport & Logistics і розвиненої мережі партнерів-перевізники, транспортно-логістична компанія KTL Ukraine пропонує Вам автомобільні перевезення з профільних нам напрямками - Грузія, Туреччина, Україна з найкращим співвідношенням вартості, строків і якості сервісу.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Морські перевезення

Завдяки широкій власної мережі Kinay Transport & Logistics і розвиненої мережі партнерів-перевізники, маємо честь запропонувати вам морські перевезення з профільних нам напрямками - Грузія, Туреччина, Україна з найкращим співвідношенням вартості, строків і якості сервісу.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Внутріпортове експедирування

Основне завдання внутрішньопортового експедиції полягає в тому, щоб створити безперебійне переміщення товарів від продавця до покупця і навпаки. Для цього потрібен цілий комплекс робіт, що сприяє створенню транспортного ланцюжка і документальний супровід перевезення вантажу.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Авіаперевезення

Авіаперевезення вантажів, є одними з найбільш швидкісних і забезпечують перевезення вашого вантажу в будь-яку точку планети в гарантовано найкоротші терміни.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Складські послуги

Пропонуємо скористатися нашими складами для накопичення, сортування, маркірування і зберігання ваших вантажів. На додаток до всіх видів перевезень пропонуємо скористатися складськими послугами Kinay Transport & Logistics. Послуги наших складів вам необхідні якщо: - вантаж необхідно забрати від виробника, але ви ще не готові його імпортувати; вантаж слід в транзиті і буде перевантажуватися на інший вид транспорту; вантаж необхідно перемаркувати / пересортувати.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Залізничні перевезення

Найдешевший спосіб перевезення вантажів всередині континентів, що дозволяє проводити відвантаження в практично необмежених обсягах і незалежно від погодних умов. Залізничні перевезення - одна з кращих альтернатив автоперевезень в кризові часи і в середині країни так і за її межами. Поєднує низьку вартість з практично необмеженими об'ємами.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Додаткові сервіси

Ми раді надати вам повний цикл додаткових послуг з логістики та сервісу. Починаючи від охорони вантажів і закінчуючи оренду обладнання.

ДЕТАЛЬНІШЕ