Авіаційні перевезення вантажів

Ми завжди готові надати вам кращі умови авіатранспортування вантажів!

Наш досвідчений менеджер відповість на всі Ваші запитання:

Контакти Одеса +38 048 774 40 10
Контакти Київ +38 044 596 03 21
Контакти Дніпро +38 056 787 01 13
Контакти Харків +38 057 757 74 10
Пишіть нам sales@ktlukraine.com

Авіаперевезення вантажів, що надаються нашою компанією – найшвидкіші, ми гарантуємо перевезення вашого вантажу в будь-який куточок планети в найкоротші терміни з найкращим сервісом.

Для ваших термінових доставок пропонуємо послуги авіафрахт із країн Південно-Східної Азії, США і Близького Сходу. Разом з авіафрахт ми так само пропонуємо вам послуги з відвантаження вантажу від постачальника, консолідування перед авіанадсиланням, при необхідності зберігання на митних складах, також можливо консолідування і зберігання на складах в аеропорту призначення, супутнє надсиланню митне оформлення і доставка одержувачу до пункта призначення.

Вантажі з Південно-Східної Азії перепроваджуються морем (контейнерами) в хаби, звідки відправляються в аеропорти призначення. Така схема економічно замінює авіаперевезення для середньострокових вантажів.

Вантажні авіаційні перевезення дозволяють нашим клієнтам отримати максимальну швидкість транспортування вантажів в будь-яку точку світу. Проте дана послуга може бути істотно дорожчою порівняно з іншими варіантами логістики.

Якщо для вас є важливим баланс швидкості доставки, якості і фінансових витрат, то авіаційні перевезення – ідеальний варіант.

Звернувшись до наших менеджерів і надавши всі необхідні дані для прорахунку, ви отримаєте оптимальне рішення, яке ми індивідуально підготуємо саме для вас.

Ми на 100% Вам потрібні, якщо …

1

Доставка потрібна "Вчора"

Доставити вантаж потрібно було ще вчора і ви зіткнулися із ситуацією, яку не знаєте, як вирішити. Наша професійна команда, зробить все необхідне, щоб швидко і якісно перевезти Ваш вантаж в найкоротші терміни.
2

Потрібна досвідчена компанія

KTL Ukraine працює в сфері авіаперевезень вантажів понад 6 років. За цей час наша компанія вивчила специфіку різних галузей і сфер діяльності, тому наша компанія підготувала тільки ефективні, перевірені рішення для кожного клієнта.

3

Потрібна надійна компанія

Доставка вантажів «від дверей до дверей» включає контроль за станом і збереженням вантажу, його маркування, зважування, перевірку цілісності упаковки.
4

Потрібні нестандартні рішення

KTL Ukraine не тільки організовує перевезення вантажів літаком, а й пропонує альтернативні способи доставки декількома видами транспорту в регіони Прибалтики, Європи, СНД, Балкан, Середньої Азії, Близького Сходу і Китаю.

5

Потрібна звітність

Наші співробітники оформлюють повний комплект товаросупровідних і митних документів. Все "прозоро", згідно документації.
6

Потрібні гарантії

KTL Ukraine підтримує високу якість наданих послуг і ретельно дотримується вимог міжнародного права. Наша компанія складає договір страхування відповідальності за перевезення вантажу з необхідним лімітом за кожним страховим випадком. Страхове покриття надає перевірений Партнер компанії. Бажаєте дізнатися вартість доставки Вашого вантажу і підібрати оптимальне рішення доставки? Заповніть калькулятор, і наш менеджер прорахує вартість необхідного виду доставки вантажу.

Хочете дізнатися вартість доставки Вашого вантажу і дізнатися оптимальне рішення по доставці? Заповніть калькулятор, і наш менеджер зробить для Вас прорахунок вартості і виду доставки вантажу ..

Корисна інформація

Сучасні повітряні судна досить оснащені для того, щоб взяти на борт практично будь-який вантаж, але деякі категорії вантажів вимагають особливого ставлення. Так, авіаперевезення небезпечних вантажів може завдати шкоди літаку або супутнім вантажам. Для забезпечення зберігання товарів, екіпажу і судна розроблені спеціальні нормативні документи. Вони класифікують вантажі і регламентують правила їх транспортування, включаючи маркування, упаковку, кріплення. За умови дотримання відповідних правил до повітряних перевезень допускаються товари, які швидко псуються, деякі хімічні матеріали, негабаритні вантажі. На авіаперевезення деяких речовин накладено сувору заборону. Міжнародна організація цивільної авіації (ІКАО) забороняє приймати на борт повітряного судна певні корозійні, токсичні та вибухові речовини. KTL Ukraine ретельно стежить за змінами українського та міжнародного правового регулювання авіаперевезень вантажів і забезпечує безпечну, швидку доставку, аналізуючи характеристики кожного конкретного товару.
Авіаперевезення вантажів по Україні і СНД і за її межами здійснюються з використанням спеціальних вантажних літаків. Досвідчені фахівці компанії KTL Ukraine підбирають адаптоване повітряне судно в залежності від властивостей вантажу і потреб Клієнта. При необхідності наші співробітники складають комбіновані схеми транспортування з використанням авіації, автомобілів, морського і залізничного транспорту.
- Авіаперевезення вантажів Україна-Європа
- Міжнародні авіаперевезення вантажів по Європі
- Міжнародні авіаперевезення вантажів по Україні та СНД
- Міжнародні вантажні авіаперевезення між Європою і середньою Азією
- Міжнародні авіаперевезення вантажів між Європою і Південно-Східною Азією
- Авіаперевезення вантажів між Європою та Китаєм
- Авіаперевезення вантажів між Європою і США
1. Міжнародні авіаперевезення вантажів «від дверей до дверей».
2. Використання регулярних і чартерних авіарейсів.
3. Представлення інтересів Клієнта в аеропортах.
4. Складські послуги.
5. Оформлення товаросупровідних і митних документів.
6. Контроль за збереженням і місцезнаходженням вантажу.
7. Доставка груза получателю после прибытия в аэропорт.

Популярні авіаперевезення

 • Бориспіль - Алмати, Казахстан
 • Бориспіль - SHANGHAI, Китай
 • Бориспіль - ALEXANDRIA, Єгипет
 • Бориспіль - CAPETOWN, SOUTH AFRICA
 • Бориспіль - DUBAI, UAE
 • Борисполь - WASHINGTON, USA

Популярні вантажі

 • Ювелірні вироби
 • Фрукти овочі
 • Вантажі з температурним режимом
 • Медичні вантажі
 • Автомобили
 • Термінові вантажі

Специфіка авіаційних перевезень з KTL Ukraine

Для перевезень вантажів повітряним транспортом характерні висока швидкість і мінімальний час доставки вантажу. Компанія KTL Ukraine організовує авіаперевезення вантажів вагою від 1 кг з країн Азії, Європи, США і та ін., Допоможе швидко і надійно оформити вантажі в аеропортах Бориспіль та Одеса. За вашим бажанням наш агент в будь-якій країні світу забере вантаж на складі відправника і доставить в аеропорт, забезпечить спеціальну упаковку або страхування вантажу, виконає необхідні митні формальності і оформить супровідні документи в країні відправлення, організовує авіаперевезення і направить вантаж в будь-який, вибраний Вами аеропорт..

Компанія надає весь комплекс послуг з доставки вантажів авіатранспортом:

 • ПРИЙМАЄ вантаж у відправника;
 • ВИБИРАЄ аеропорт і рейс, що дозволяють дотримати заявлений термін доставки;
 • ПРИВОЗИТЬ вантаж в аеропорт;
 • ОФОРМЛЯЄ авіанакладну;
 • ОПЛАЧУЄ оформлення авіанакладній, доставку вантажу і термінальні збори;
 • ОТРИМУЄ вантаж в аеропорту міста призначення;
 • ПРИВОЗИТЬ вантаж до філії «ПЕК»;
 • ВИДАЄ вантаж одержувачу або доставляє його за адресою призначення.

При замовленні доставки вантажів авіатранспортом клієнтам доступні додаткові послуги:

 • «Підбір вантажу від постачальника »;
 • «Оформлення експорту в митниці країни відправлення»;
 • «Контроль і перевірка експортних документів»;
 • «Зберігання на митних складах, якщо потрібно »;
 • «Митне оформлення в країні призначення».
 • «Доставка вантажу з аеропорту призначення до митниці».
 • «Доставка одержувачу до дверей розмитненого вантажу».
 • «Страхування».

Головний спеціаліст по авіаційних перевезеннях Володимир Луковський
Бесплатная консультация: +38 050 487 90 68


Ми завжди готові надати вам кращі умови по авіатранспортування вантажів.:

Розрахувати вартість    Написати нам

Відгуки