Експорт гороху та нуту з України

Якісний імпорт молочних продуктів – KTL UKRAINE
02.08.2021
Транзитні вантажі з Білорусії через порти України
16.08.2021

Нут і горох – бобові культури, в яких міститься досить багато клітковини, білка, жирів, кальцію, а також калію, магнію, вітаміну А і С. В сільському господарстві України горох є експорт-орієнтованою культурою. У вересні, як правило, починається експортний сезон для бобових. 

За підрахунками аналітиків до 2045 року в країнах з швидкозростаючим населенням обсяги споживання бобових культур можуть зрости у 1,5 рази. Це створює відмінні перспективи для розвитку українського виробництва та експорту гороху. 

Будучи експертами в логістичній галузі компанія KTL Ukraine швидко, якісно та надійно експортує горох в Індію, Єгипет, Туреччину, країни ЄС і навіть Таїланд. Технологія перевезення є надійною підтримкою для даного експортного спрямування. 

Характерною особливістю експорту українського гороху є те, що він вивозиться переважно морськими контейнерами. Нут – норовливий продукт, швидко нагрівається та виділяє багато вологи, в результаті чого може стати вологким та зіпсуватися. 

Особливості перевезення гороху включають в себе строгий алгоритм логістики: 

  •  бобові експортуються тільки в мішках або насипом 
  • попередня підготовка контейнерів
  • подача вантажу, затарювання контейнера 
  • вивезення на фумігаційний майданчик, обробка вантажу 
  • оформлення документів, організація та планування маршруту 

Переваги перевезення гороху KTL Ukraine – контроль герметичності, температури, рівня вологості та вентиляції на кожному етапі доставки. 

Експорт в міжнародній компанії КТЛ Україна виконується згідно з договором, враховуючи всі вимоги замовника. Ми працюємо з різними видами перевезень, забезпечуємо тільки кращі умови транспортування, розробляємо оптимальний маршрут та пропонуємо зручну логістичну схему для перевезення.