Перевезення цитрусу
04.08.2020
Доставка імпорту з Китаю
09.08.2020

KTL Ukraine: особливості перевезення нуту

 

Український нут та горох за кордоном користуються значною популярністю. Ринок збуту цього українського продукту – Єгипет, Туреччина, Лівія, Євросоюз, Саудівська Аравія. Головна умова експорту– доставка якісного товару. І в даному випадку не обійтися без допомоги логістичної компанії, яка відповідає за швидкість та безпеку доставки вантажу. KTL Ukraine у цьому має великий досвід. Компанія транспортує різний вантаж, який відрізняється вмістом, вагою.

KTL Ukraine пропонує якісні вантажні перевезення із України. Використовуємо тільки сучасний транспорт – спеціальні зерновози з напівпричепами, тягачами, рефрижераторами.

KTL Ukraine гарантує:

– найкращі умови, доступні ціни на всі послуги;

– можливість вибору транспорту різних типів;

– чітке дотримування термінів доставки вантажу;

– контроль за температурним режимом та рівнем вологості.

 

Послуги від компанії KTL Ukraine

Транспортування вантажів виконується згідно договору, який складається за індивідуальними вимогами замовника. Наші спеціалісти працюють з різними видами перевезень, забезпечують всі умови транспортування, уважно слідкують за рівнем вологості і температурою. При розробці маршруту пропонують тільки зручні логістичні схеми для пересування.

Вартість перевезення залежить від декількох факторів:

– відстані;

– регіону доставки;

– ваги, об’єму вантажу;

– термінів прибуття, відправки.

Наша логістична компанія KTL Ukraine пропонує оптимальні ціни, якісні послуги вантажоперевезення. Телефонуйте, проконсультуємо з будь-якого питання!