Фруктовий експорт з ЮАР

Доставка імпорту з Китаю
09.08.2020
Перевезення морепродуктів
29.08.2020

Фруктовий експорт: як доставляємо продукти з Південно- Африканською Республіки

Загальний експорт з Південно-Африканської Республіки склав 89 млрд долларів у 2019 році. Найбільше експортованих товарів виявилась категорія перлин, дорогоцінного каміння, дорогоцінного та напівдорогоцінного металу та виробів з них, біжутерія та монети – 16,7% (15 млрд USD). На сьомому місці з вивезених у інші країни опинились фрукти та горіхи – ця сума сягнула 3,4 млрд USD.

2020 рік обіцяє відповідний попит на цю категорію продуктів, а значить без експедиторської допомоги не обійтись. Як завжди головним критерієм залишається – зберегти зовнішній вигляд і всі корисні властивості фруктів. Міжнародна логістична компанія KTL Ukraine допоможе організувати весь процес перевезення, віддавши перевагу тільки вигідним варіантам.

Авіадоставка фруктів із Південно- Африканської Республіки. Найшвидший спосіб. Для максимальної зручності замовника надаємо послугу «під ключ» – оперативний, якісний сервіс за вигідною ціною. Ми оформляємо всі необхідні документи, потім оперативно бронюємо, уважно стежимо за статусом вантажу.

Морські перевезення фруктів із Південно- Африканської Республіки. Це можуть бути як повні контейнери для одного замовника, так і збірні вантажі.

Ми працюємо тільки з відомими судними компаніями.

Перевезення може організовуватися в різні порти: Середземного моря, Чорного моря, Європи і т.д. Перевозимо в рефрижераторних контейнерах, що дозволяє доставляти фрукти та овочі в ідеальному стані.

Компанія KTL Ukraine пропонує повний комплекс послуг перевезення:

– митне оформлення (прискорює процедуру перевезення);

– відправка, оформлення вантажу;

– транспортування вантажу за оптимальним маршрутом.

Наші фахівці допоможуть підібрати оптимальний варіант і виконають вигідне перевезення.