Заряд вітамінів з Турції – імпорт цитрусових

Експорт яблук: KTL Ukraine за свіжість на вашому столі 
13.09.2021
Авіадоставка вантажів з Китаю з KTL Ukraine
27.09.2021

Сучасне виробництво та вирощування цитрусових може забезпечити споживача  фруктами протягом всього року. Сьогодні наявність апельсинів, мандаринів, лимонів, грейпфрутів та інших екзотичних фруктів на полицях наших крамниць будь-якої пору року вже нікого не здивує. 

Час з жовтня по лютий – традиційно «гарячий» для імпорту улюблених плодів з Турції до українського ринку. В 2020 році турецькі поставки цитрусових у країну склали більше ніж 269 тис. тон фруктів.

 

Особливості перевезення цитрусових

Асортимент цитрусової продукції належить до тих, що швидко псується, тому до його транспортування  пред’являються підвищені вимоги. При цьому важливою умовою є підтримання рівня вологості   у 85-95% та достатньої вентиляції.

Транспортують цитрусові рефрижераторним автотранспортом. Рефрижераторні контейнери використовують з метою підтримання певної температури, яка є різною для кожного фрукту: 

  • мандарини – 2-4°C
  • апельсини – 4-6°C
  • лимони – 6-8°C
  • грейпфрути – 8-11°C

Фрукти виділяють етилен, який може передати запах сусіднім плодам або навіть прискорити процес їх гниття. При безперешкодному доступу кисню цитрусові можуть зіпсуватись, тому вентиляція – важлива умова зберігання та транспортування. Також потрібно враховувати, що цитрусові не можна зберігати та транспортувати з іншими фруктами. 

Імпорт цитрусових з Турції – достатньо трудомісткий процес, тому професіонали логістичної компанії KTL Ukraine зможуть забезпечити необхідні вимоги до перевезення, а саме:

  • температурний режим та безперервну вентиляцію протягом всього маршруту прямування товару
  • дотримання санітарно-гігієнічних норм при завантаженні та перевезенні 
  • контроль якості продукції на всіх етапах транспортування

Обираючи KTL Ukraine, ви обираєте 8 років досвіду у міжнародній транспортній логістиці – високі стандарти послуг, професіоналізм персоналу, використання сучасних технологій.