Перевезення цитрусу

Солодкі перевезення або як транспортуємо мед
31.07.2020
Экспорт гороху
07.08.2020

Плоди вічнозелених дерев: як цитрусові потрапляють в Україну

Яскраві та смачні мандарини, апельсини, грейпфрути, помело, лимони, лайм і багато іншого – прилавки супермаркетів і ринків України не знають дефіциту в цитрусових. А це значить смак і користь цих екзотичних фруктів завжди під рукою.

І в обов’язках експедиторів – всі ці цитрусові доставити цілими та неушкодженими. Міжнародна логістична компанія KTL Ukraine пропонує свої послуги.

Основні умови транспортування цитрусових

  • Температурний режим. Перевезення цього товару може здійснюватися як автомобільним, так і морським транспортом. Цитрусові не переносять перепади температури, тому досить важливо стежити за цим протягом всього маршруту.
  • Захист від ударів.
  • Надійна упаковка. Захист від тертя, ударів при поштовхах і екологічність – упаковка повинна бути багатофункціональною. Найкраще використовувати спеціальний папір, поліетилен. Рекомендується правильно укладати цитрусові фрукти – тверді плоди знизу, а м’які – зверху.
  • Вентиляція транспорту. Необхідно уникнути дефіциту кисню, інакше фрукти почнуть псуватися.
  • Чистота. Транспортні засоби обов’язково проходять санітарну обробку.
  • Контроль. Фахівці відповідають за перевезення вантажу на всіх етапах.

KTL Ukraine в логістиці 7 років. Наш досвід дозволить команді для вас розробити оптимальний, вигідний маршрут і допоможе зберегти бюджет.

Зацікавили наші послуги? Телефонуйте, консультуйтеся з нашими менеджерами та замовляйте необхідний вид перевезення. Наша візитна картка – гарантія якості, оперативність і вигідні ціни.