Експорт яблук: KTL Ukraine за свіжість на вашому столі 

KTL Ukraine прийняла участь у благодійному забігу Dobrorun
11.09.2021
Заряд вітамінів з Турції – імпорт цитрусових
20.09.2021

Яблука – популярні фрукти, які є частиною здорового раціону харчування. Україна традиційно відноситься до основних експортерів яблук. Свіжі яблука довго не зберігаються, швидко втрачають свої корисні властивості та привабливість. Тому важливо забезпечити швидку і безпечну доставку до споживача. 

Логістична компанія KTL Ukraine приділяє особливу увагу температурному режиму, вибору маршруту, санітарним нормам, наявності супровідних документів для забезпечення збереження якості та свіжості яблук при перевезенні. 

Особливості перевезення яблук 

Яблука перевозять в транспортних засобах, оснащених термографом і рефустановкой – приладом, який підтримує температуру під час транспортування продукції. Перед завантаженням товару необхідно провести дезінфекцію причепа. 

Для збереження цілісності та свіжості яблук при перевезенні потрібно дотримуватися таких вимог: 

  • яблука повинні бути однаково зрілі, в очищеному стані, з відсутністю уражень шкідниками, без горбів та тріщин
  • плоди упаковуються в спеціальний тонкий папір та розміщуються рядами
  • фрукти перевозять в спеціальній упаковці – в картонних коробках, щоб не допустити тертя і ударів 
  • коробки укладаються на піддони, та не повинні стояти впритул до стінки
  • підтримання необхідного температурного режиму – оптимальна температура для перевезення яблук від + 3°C до + 5°C 
  • відповідність транспорту санітарним нормам: відсутність цвілі, бруду, грибка

Наші логісти знають, що для запобігання пошкодження плодів необхідно дотримуватися швидкісного режиму. Тому розробляють маршрути без складних ділянок дороги і встановлюють обмеження швидкості. 

Також ми враховуємо, що при перевезенні яблук необхідна вентиляція: внутрішня – для усунення тепла, яке виділяють плоди, і зовнішня – для видалення вуглекислого газу і етилену, які також від виділення плодами яблук. 

Перевезення яблук відноситься до категорії перевезень швидкопсувних вантажів. Неправильне або недбале поводження з фруктами під час транспортування може призвести до псування вантажу та зайвих втрат. 

Логістична компанія KTL Ukraine гарантує дбайливу і своєчасну доставку, а також готує всю необхідну документацію: митне оформлення, рахунок-фактуру, декларацію, фітосанітарні сертифікати для того, щоб ви могли вибирати найкраще та бути впевненими у якості  продукції, яку доставляємо.