Ягоди, фрукти і овочі: як перевозімо користь

Не габарити ?? А ми перевеземо!
04.06.2020
БЕЗПЕКА ПЕРЕВЕЗЕНЬ: знайти не можна змиритися. Де ставити кому?
03.07.2020

Не на кожному балконі ростуть яблука і полуниця. Не в кожному районі є чорниця або абрикос. Та й взимку вирощують фрукти, овочі і ягоди тільки ті країни, клімат яких це дозволяє. І здорово, що дефіциту цих вітамінних продуктів в Україні немає. Вітчизняні та світові фермери вирощують, ми – логісти всю цю корисну красу із задоволенням доставляємо.

 

KTL Ukraine робить це швидко та якісно!

 

Ягоди і плоди доставляємо в цілості. Для кожного клієнта розробляємо, пропонуємо кілька варіантів, в залежності від відстаней, обсягів і потреб замовника. На літаку, в авто або потягом – як будуть подорожувати ваші ягоди і фрукти, вирішувати вам.

 

Залізнічнодорожні перевезення: як правило, відстань транспортування 1000 км і більше. Тут застосовують вагонні рефрижераторні секції. Невеликі обсяги перевозять в автономних вагонах з електричним опаленням і машинним охолодженням. Наприклад, яблука і груші в таких вагонах можна перевозити в протягом двадцяти діб. Перед транспортуванням продукцію попередньо нагрівають або охолоджують (в залежності від пори року). Щоб уникнути механічних пошкоджень, тару з плодами і ягодами розміщують вертикальним або перехресним способом.

 

Автоперевезення: якщо відстані невеликі 300 – 500 км. Зручний цей вид транспорту для малих партій продукції (уникаємо зайвих перевантажень). Також скорочується термін перебування ягід і плодів в дорозі. При перевезенні автомобілем ящики з товаром встановлюють так, щоб під час руху можна було уникнути зсуву.

 

Авіаперевезення: великі відстані та найкоротші терміни доставки.

Ранні плоди і ягоди в основному транспортують літаками. Їх доставляють в аеропорт за три години до відльоту і упаковують в ящики. Тут їх встановлюють щільно один до одного у вертикальному положенні. Потім ящики обтягують сіткою, яка запобігає їх зрушення під час польоту. Велику частину продукції розміщують в хвостовій частині літака, а меншу – в передній.