Розширюємо кордони, покращуємо сервіс. KTL Ukraine увійшла до мережі Cold Chain Connect

«На гачку» KTL ​​Ukraine: якісне перевезення систем для кріплення
12.04.2021
KTL Ukraine в ТОП п′ятірці кращих експедиторів України!  
03.05.2021

Cold Chain Connect це перша та єдина в світі мережа експедиторів, яка займається товарами, що потребують перевезення у рефконтейнерах (з контролем режиму t). До ССС включають лише кращих операторів холодних перевезень: тих, хто має відповідний профіль, знання, досвід та ноу-хау в галузі. З 2021 року KTL Ukraine член цієї спілки, що в першу чергу принесе свої дивіденди клієнтам компанії.

Мета мережі Cold Chain Connect покращити глобальну індустрію логістики холодних перевезень.

  • Для нас гордість працювати в одній команді з визнаними світовими лідерами у ніші перевезення охолоджених та заморожених вантажів, ділиться Андрій Кулій, менеджер з розвитку бізнесу KTL Ukraine.
  • Пишаємось і тим, що світові спеціалісти визнали експертність нашої компанії. Аби нас включили до цієї мережі, ми не лише вразили комісію своїми цифрами обсягів перевезення, але й довели свій досвід під час роботи з ними. Нам приємно, що представники мережі підкреслили, що KTL Ukraine має великий бекграунд та цікаві кейси, високі навички в морських та авіа-перевезеннях.

Для клієнтів KTL Ukraine участь компанії у подібних мережах це додаткова впевненість в якості послуг. Адже Cold Chain Connect надає відповідну допомогу та підтримку висококваліфікованих експедиторів цієї ніші.