Нові мережі – нові зв’язки. Нові можливості. KTL Ukraine у співпраці з WCA Pharma.

Звідки беруться круті рішення та прогресивні ідеї? KTL Ukraine на Freight Forwarders Forum
06.06.2021
Постійне навчання та нетворкінг: KTL Ukraine на Форумі директорів з логістики
30.06.2021

Більше 4 років KTL Ukraine транспортує фарма-вантажі. Тільки за останній рік компанія здійснила понад 100 авіадоставок. Серед вантажів: БАДи, ветеринарні препарати, обладнання, ліки та інше. В 2021 році KTL Ukraine увійшла в світову мережу WCA Pharma. Для клієнтів компанії подібна співпраця – гарантія додаткового поліпшення якості ланцюжка поставок по всій земній кулі.

«Фарма-вантажі належать до товарів, які складно транспортувати. Щоб працювати з ними, важливо враховувати не тільки температурні режими і товарне сусідство, а й божевільні ризики за порушення технології, – зазначає Андрій Кулій, менеджер з розвитку бізнесу KTL Ukraine. Кожен наш співробітник цього напрямку обов’язково проходить системне навчання з обробки, упакування і транспортування даних вантажів. Після чого отримує відповідну сертифікацію – GDP».

KTL Ukraine експортує і імпортує подібну категорію товарів з 2016 року. Це авіа, авто та морські перевезення. Саме високі показники в роботі та рівень фахівців дозволив KTL Ukraine стати першою компанією в мережі WCA Pharma від України.

WCA Pharma – фармацевтично-медична категорія найбільшого об’єднання експедиторів в світі WCA (понад 12000 учасників), яка призначена для кооперації і комунікації агентів, експедиторів з усього світу, в ніші перевезень фармаих та медичних вантажів, в тому числі, медичних препаратів, вакцин, біологічних матеріалів, зразків та інше.