КТL Ukraine увійшла у ТОП-3 експедиторських компаній за кількістю вантажних авіаційних перевезень з Turkish Airlines

Гіпсокартон та матеріали для його виробництва: перевезення від KTL Ukraine
15.03.2021
Цитрусові з Єгипту: перевезення від KTL Ukraine
22.03.2021

Продукти харчування, медичне обладнання, лікарські препарати, ПЛР-тести, електроніка тощо – перелік товарів немалий. Загалом протягом 2020 року компанія КТL Ukraine транспортувала небом близько 190 тонн вантажу. З них рекордний експорт серед всіх вітчизняних логістичних компаній – 40 тонн української лохини.

Та за гарними кубками, величезними цифрами і іноді нездійсненими на перший погляд цілями завжди стоїть команда. Тут, звичайно, заслуга всіх з КТL Ukraine, та є Бригада відчайдушних та сміливих хлопців, які в прямому сенсі і наділили роботу фірми крилами, розповідають у компанії. Це відділ авіаперевезення.

«Мета, стратегія, відповідні інструменти, постійний аналіз та самовдосконалення – це невід’ємна частка успіху будь-якого бізнесу. І я пишаюся, що працюю з тими, для кого це не просто слова. У нас працюють фахівці своє справи, опора один для одного та чесні гравці однієї команди», – ділиться Андрій Кузьмін, комерційний директор компанії KTL Ukraine.

Ще раз вітаємо всю команду. Вдячні Turkish Airlines за відзнаку, партнерам та клієнтам за довіру.

 

Turkish Airlines здійснюють рейси у 120 країн світу – більше ніж будь-яка інша авіакомпанія. Це перельоти до 220 іноземних та 42 внутрішніх аеропортів Європи, Азії, Африки та Америки. Щорічно завдяки ним десятки млн людей здійснюють свої подорожі. Але окрім цього авіакомпанія є одним з флагманів щодо перевезення продуктів, товарів першої необхідності, медичного обладнання тощо.