KTL Ukraine на Міжнародній виставці у Берліні

Корпоративна соціальна відповідальність
07.04.2022
KTL Ukraine в авіаційній логістиці війни
17.04.2022

5–7 квітня у Берліні відбулася Міжнародна виставка FRUIT LOGISTICA 2022, до якої, не зважаючи на складні умови воєнного часу, приєдналися представники KTL Ukraine. Тримати руку на пульсі світових логістичних процесів та бути частиною міжнародної спільноти зараз дуже важливо для українського бізнесу. 

Щорічна спеціалізована виставка «FRUIT LOGISTICA» охоплює кожен сектор бізнесу свіжих продуктів та дає повну картину останніх інновацій та послуг у кожній ланці міжнародного ланцюжка постачання. Цей флагманський захід є найбільшим міжнародним майданчиком в області торгівлі, упаковки та транспортування фруктів і овочів. 

Зазвичай у ній беруть участь близько 80 країн світу, які представляють понад 3 тисячі компаній. Її учасники – провідні виробники, імпортери та експортери фруктів та овочів з усього світу, оптові та роздрібні компанії, транспортні та логістичні компанії, виробники та постачальники упаковки та систем зберігання. Багато відвідувачів та експонентів щорічно відвідують виставку, щоб повністю реалізувати свій бізнес-потенціал у рамках міжнародної торгівлі продуктами та написати свою власну історію успіху. 

Участь KTL Ukraine у ​​роботі виставки – це можливість підтвердити свою здатність працювати та виконувати свої зобов’язання на світовому ринку за будь-яких умов. Крім активного спілкування на стенді, цього разу наша команда провела ряд зустрічей із представниками СМА CGM (Франція) та Hapag-Lloyd (Німеччина), які займаються контейнерними морськими перевезеннями. І, звичайно, особливо радісно було вітати на заході своїх співвітчизників-виробників, які представляли українську продукцію. 

Ми щиро віримо у близьку перемогу України, тому вже сьогодні намагаємось відновлювати свою роботу на міжнародному логістичному ринку.