Корпоративна соціальна відповідальність

Як вибрати надійного логістичного партнера – рекомендації від KTL Ukraine
10.02.2022
KTL Ukraine на Міжнародній виставці у Берліні
13.04.2022

Сьогодні всіх нас об’єднує спільна мета – визволення України та посильна допомога рідній країні. Наша команда KTL Ukraine не залишається осторонь. Незважаючи на складнощі в умовах, коли морські порти заблоковані, ми, як і раніше, у строю та шукаємо нові логістичні ланцюжки для експортерів та імпортерів України. У тому числі, ми шукаємо будь-які шляхи для забезпечення доставки гуманітарної допомоги.

З перших днів воєнних дій компанія KTL Ukraine активно бере участь у волонтерському русі у всіх регіонах України та за її межами. І сьогодні ми зібрали та доставили 8 тонн гуманітарної допомоги.

Співробітники KTL Ukraine забезпечили збір вантажу та доставку його до Дніпра, частково доставили допомогу із заходу України, підготували допомогу для підопічних Благодійного фонду «Мама+Я», для дітей та переселенців.

Паралельно допомагали вирішити питання нестачі ліків та медзасобів для кількох клінік міста Запоріжжя: «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги», «Запорізький регіональний фізіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр», «Лікувально-профілактичний медичний центр «Віта-центр».

Підприємці Дніпра організували збирання необхідних медичних препаратів та витратних медичних засобів, а логістична компанія KTL Ukraine надала транспорт.

29 березня вантаж був оперативно доставлений Кочергіним Сергієм та Денисом Шматом доЗапоріжжя, переданий особисто представникам цих установ.
30 березня частина зібраного вантажу вирушила до тимчасово окупованих населених пунктів Запорізької області.
4 квітня було також доставлено продукти харчування до Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, де мешкають 960 переселенців (з них 140 дітей із Луганської та Донецької області).

Намагаємось бути максимально ефективними. Віримо, що дії кожного з нас наближають перемогу України!