Ватажоперевезення рефконтейнерами –  що потрібно знати

ОАЕ – експортні та імпортні перевезення з KTL Ukraine
13.01.2022
Перевезення консервованих овочів з KTL Ukraine
20.01.2022

Транспортування продуктів харчування, багатьох ліків та хімічних препаратів потребує  дотримання певного температурного режиму та рівня вологості протягом тривалого часу. Міжнародні вантажоперевезення потребують  особливої обережності, тому що зберегти якість вантажу є першочерговим завданням перевізника. З метою запобігання псування продукції та вантажів при перевезенні використовують сучасні рефрижераторні контейнери.

Рефконтейнери обладнані морозильною установкою з джерелом живлення, яка дозволяє підтримувати задану температуру для перевезення вантажів, що швидко псуються, в охолодженому або замороженому вигляді. При цьому зовнішні умови середовища не впливають на внутрішній простір транспортного засобу.

Рефконтейнер можна перевозити на авто, залізницею або морськими судами. Перевезення вантажів, що швидко псуються, потребує від перевізника дотримання постійного температурного режиму вантажів на всіх етапах транспортування. Перевезення рефрижераторами повинно здійснюватись тільки перевіреними фірмами, які мають пакет дозвільних документів.

Логісти KTL Ukraine дотримуються правил та запобіжних засобів при перевезеннях  рефконтейнерами для збереження якості продукції, яка перевозиться:

  • Не рекомендується попереднє охолодження рефконтейнеру перед завантаженням з метою запобігання виникнення конденсату та псування упаковки вологою.
  • Перед завантаженням необхідно переконатися, що контейнер сухий та чистий – наявність бруду та вологи може призвести до появи плісняви та розповсюдженню бактерій.
  • Небажано вмикати рефустановку при відчинених дверях – тепле повітря може потрапити до контейнеру  та пошкодити корпус, утворивши в контейнері вакуумний ефект.
  • При навантаженні слід контролювати  завантаження першої палети для запобігання пошкодження чи зміщення відбійного повітряного щитка.
  • Необхідно дотримуватись чистоти дренажних отворів для забезпечення надійного перевезення товарів, які потребують вентиляції.
  • В мінусовому режимі від -5° до -30°С необхідно вимикати вентиляцію, щоб запобігти підвищення вологості.
  • Не слід навантажувати товар вище червоних ліній рівня завантаження на обшивці рефконтейнеру – так може бути порушена циркуляція повітря.

Особистий досвід логістів KTL Ukraine доводить, що професіонали можуть врахувати всі вимоги та правила вантажоперевезень з температурним режимом, щоб доставити вантаж не пошкодженим та в обумовлені терміни.