Умови авіатранспортування вантажів

Етапи доставки морських перевезень
07.11.2022
Можливості з організації авіаперевезень
05.12.2022

Завжди швидко та безпечно! Обирайте авіаперевезення від KTL Ukraine!

Наші фахівці організують доставлення небом до будь-якої частини світу навіть попри війну. Адже ми маємо багато перевірених партнерів в інших країнах. 

Головною перевагою саме авіаперевезень є швидкість. Тому цим видом транспорту можливо доставляти швидкопсувні та термінові товари. 

Окрім того, KTL Ukraine пропонує послуги авіафрахту з країн Південно-Східної Азії, США, Близького Сходу. Разом із тим відвантажуємо вантаж від постачальника та консолідуємо перед авіанадсиланням, при необхідності зберігання на митних складах. Також організовуємо консолідування і зберігання на складах в аеропорту призначення, супутнє надсиланню митне оформлення і доставлення одержувачу до пункту призначення.

Вантажі з Південно-Східної Азії перепроваджуються морем (контейнерами) в хаби, звідки відправляються в аеропорти призначення. Така схема економічно вигідніша для середньострокових вантажів.

Тож за логістичними послугами завертайтеся до KTL Ukraine! Наші фахівці підберуть ідеальний маршрут та спосіб доставлення саме для вашого вантажу!