Особливості авіаперевезень вантажів по всьому світу

Можливості автоперевезень
19.12.2022

Найшвидшим та ефективнішим способом доставлення вантажів залишаються міжнародні авіаперевезення. Адже торгові відносини між контрагентами з різних країн активно розвиваються, а вантажність літаків збільшується. 

Ми в KTL Ukraine точно знаємо як оптимізувати логістичні маршрути та зробити авіаперевезення доступнішими для більшості клієнтів. І навіть під час війни доставляємо вантажі в Україну через основні летовища країн Європи. 

Наші фахівці розробляють індивідуальний підхід до кожного клієнта з огляду на його вимоги та фінансові можливості. Тому щоб доставити товар літаком, варто дотримуватись певних правил. Наприклад, габарити вантажу повинні відповідати дозволеним обсягам повітряного судна. Ці вимоги залежать від розміру вантажного люка.

Крім того, є додаткові правила щодо пакування товару. Авіаперевезення по всьому світу здійснюються лише у випадку, якщо:

  • вантаж упакований у тару, що відповідає актуальним технічним вимогам та стандартам. Якщо таких не встановлено, важливо щоб була можливість надійно закріпити вантаж.
  • пакування повинно відповідати виду продукції, що транспортується.
  • дотримання всіх вимог до паковування та тари для особливих категорій вантажів (цінний, небезпечний, температурний тощо).

Тож якщо у вас є питання про те, як має бути упакований вантаж — фахівці KTL Ukraine з радістю все пояснять.