KTL Ukraine в ТОП п′ятірці кращих експедиторів України!  

Розширюємо кордони, покращуємо сервіс. KTL Ukraine увійшла до мережі Cold Chain Connect
26.04.2021
Крила – наше все! 
17.05.2021

Неймовірно! Минулий рік для KTL Ukraine був проривом року. Ми транспортували понад 12 тисяч контейнерів в морських портах України. Логістична компанія KTL Ukraine виділила 6 факторів сервісу, які подарували можливість потрапити в ТОП Національного морського рейтингу – 2020 Україна. Нестандарти 2020 року відкрили нові можливості, які дали значний приріст. Так, контейнероблік в портах України перевищив 1 млн TEU, що на 4% більше, ніж в докарантинний період.

З чим зіткнулась галузь, і які завдання довелося вирішити для успішної діяльності і своєчасної доставки вантажу клієнтам? 

У першому півріччі спостерігалося значне падіння виробництва, автоматично виникли проблеми з перевезеннями. Потім спостерігався прогрес так, як в червні Китай відновив виробництво, почав зростати попит на перевезення окремої групи товарів, тому логістична система настільки була завантаженою, що ледве справлялася. Логістичним компаніям доводилося маневрувати і приймати рішення у мінливій ситуації для забезпечення своїх клієнтів конкурентними ставками, наявністю контейнерів і місць на судах.

За кількості доставлених контейнерів у 2020 році KTL Ukraine увійшла в п’ятірку лідерів Національного морського рейтингу України. Транспортувавши в минулому році 12 378 контейнерів вантажу в морських портах України. Для досягнення таких високих показників, в компанії виділяють 6 основних чинників:

  1. Сучасний сервіс. Доставка різними видами транспорту: морські контейнери, авіа-, жд-, автоперевезення. 
  2. «Крок із часом» використання інноваційних IT- технологій, які дозволили працювати в дистанційному режимі, зберігши сервіс для клієнтів на високому рівні.
  3. Перевірені ланцюга логістики. VIP-контракти та багаторічні ділові відносини з судноплавними лініями допомогли забезпечити всіх клієнтів контейнерами, місцями і конкурентними тарифами.
  4. Власний автопарк контейнеровозів. Це дало перевагу у вартості автодоставки.
  5. Глобальна агентська мережа. За допомогою неї вирішували будь-які складні ситуації з вантажами наших клієнтів, які перебувають в портах по всьому світу.
  6. Команда професіоналів і багаторічний досвід.

«Ми дивимося оптимістично на 2021 рік. Віримо в стабілізацію світової економіки і логістичної галузі. Однозначно це буде не відразу і для цього всім, без винятку, потрібно буде працювати по-новому», – акцентує увагу Дмитро Кобзар, виконавчий директор KTL Ukraine. 

Якщо тенденція зростання перевалки контейнерів в українських портах збережеться, ще активніше будуть розвиватися сухі порти і мультимодальні комплекси. Це дозволить логістичним компаніям вийти на новий рівень розвитку, ще більше оптимізувати ланцюжок поставки вантажів і надавати своїм клієнтам нові можливості і покращити сервіс».