Імпорт листової сталі в Україні

Транзитні вантажі з Білорусії через порти України
16.08.2021
Імпорт шин для легкових та вантажних авто KTL Ukraine
30.08.2021

Метал є ключовою сировиною для багатьох галузей промисловості та широко використовується в будівництві, автомобіле- та машинобудуванні. У промисловій індустрії одним з найбільш затребуваних виробів є листова сталь – вид металопрокату, вироблений способом гарячої прокатки на прокатних станках. 

Своєчасна доставка на об’єкт, забезпечення збереження продукції та захисного покриття від механічних пошкоджень, а також від зсуву виробів відносно один одного – основне завдання логістичної компанії KTL Ukraine під час перевезення листової сталі. 

Особливості імпорту листової сталі в Україні – KTL Ukraine 

Перевезення листової сталі передбачає особливий порядок упаковки та транспортування вантажів. Листовий металопрокат перевозять будь-яким транспортним засобом відповідно до встановлених правил перевезення, діючими на даному виді транспорту. 

При правильній упаковці листи менш схильні до деформації та пошкоджень під час їх транспортування. При розвантаженні листів необхідно стежити за цілісністю захисного шару листа, в іншому випадку можлива поява корозії металу при використанні такого листа.

При перевезенні листової сталі фахівці KTL Ukraine враховують основні правила: 

  • для запобігання попадання вологи між листами та щоб уникнути корозії їх необхідно перевозити в закритому транспорті або упакованими спеціальною захисною плівкою
  • на кожен піддон необхідно укладати листи однієї марки
  • сталь упаковується в зв’язки, які скріплюються спеціальними металевими стрічками
  • вся продукція повинна мати сертифікати та при подачі митної декларації необхідно мати упаковку, яка відповідає даному виду транспортування

Негабаритні металеві вироби перевозяться при наявності спеціального дозволу. Фахівці логістичної компаній KTL Ukraine надають комплексну послугу перевезення листової сталі: отримання дозволу, оформлення всієї необхідної документації, страхування, митне оформлення, контроль перевезення.