Перевезення морепродуктів
29.08.2020
Експорт зерна
06.09.2020

Експорт соняшникового шроту

Шрот (продукт переробки насіння соняшника) доволі цінний для сфер тваринництва та птахівництва. Містить близько 40% сирого протеїну, вітамін В, вітамін Е, рибофлавін, різні амінокислоти тощо. Найбільші ринки куди експортують цей український продукт – Китай, Таїланд і Індія.

Міжнародна логістична компанія KTL Ukraine пропонує перевезення шроту за вигідною ціною. Тут впевнені – якісна доставка продукції – це завжди про дотримання всіх необхідних умов та правил.

Як перевозимо.

Транспортування залежить від того, в якому вигляді експортується продукт – у вигляді порошку або як гранули. У шроті близько 10% вологості. При злежуванні він запріває, в результаті чого підвищується його температура і він стає вогненебезпечним. Тому умови перевезення важливі. Температура при транспортуванні повинна бути не більше 30 градусів. Кращий час – осінній період.

У чому перевозимо.

Перед експортом соняшникового шроту наші спеціалісти перш за все піклуються про упаковку (вона повинна бути сухою, цілісною, чистою). Перевозити продукт можна у мішках та насипом.

Як обираємо транспорт.

Шрот перевозять в мішках, але частіше – насипом в контейнерах або судновими партіями. Також транспортуємо залізничним транспортом та морським.

Якщо перевезення у контейнерах, їх обов’язково застеляють картоном, щоб папір вбирав конденсат, який утворюється. Також в контейнерах встановлюють силікагель – разом з картоном вони захищають від підвищення вологості та пліснявіння шроту в дорозі.

Які послуги пропонуємо:

– готуємо спеціальний пакет документації, який вказує на відповідність до стандартних вимог, якість продукту;

– перевіряємо умови перевезення – сухі, чисті залізничні вагони, трюми суден зі спеціальними щитами або автомобілі, укриті брезентом;

– дотримуємося умов кондиціювання вологості, перед зберіганням шрот охолоджується і відвантажується при температурі не більше 30 градусів;

– шрот зберігається в чистому сухому приміщення – в мішках, насипом (висота не більше 3 м).

Міжнародна логістична компанія KTL Ukraine здійснює термінові, надійні перевезення шроту соняшнику за оптимальною ціною.

Наша перевага – індивідуальний підхід до кожного клієнта, розробляємо найкращі маршрути експортного відвантаження, пропонуємо для вас тільки вигідні варіанти.