Перевезення картону від KTL Ukraine

Tobacco-перевезення: транспортування цигарок і сигар
07.02.2021
Здоровий результат: перевезення медикаментів від KTL Ukraine
07.02.2021

Швидко і якісно перевеземо картон. KTL Ukraine пропонує послуги морського перевезення в листах, бобінах, рулонах в спеціальних ящиках. Гарантуємо контроль правильної упаковки, транспортування і чіткі терміни.

Особливості перевезення картону – KTL Ukraine

Паперові вироби перевозимо дуже обережно, дотримуючись температурного режиму, рівня вологості. Ми точно знаємо, що робити і не допускаємо, того, щоб з’явилися проблеми з кольором, гладкістю, міцністю, щоб не виникли хвилястість, згортаємість і інших пошкоджень картону.

При перевезенні уважно перевіряється транспортний засіб – він повинен бути сухим, чистим. При необхідності транспортний засіб обладнають дерев’яними платформами, при цьому стежать, щоб картон не стикався з металевим корпусом.

Послуги перевезення картону – KTL Ukraine

Наша міжнародна логістична компанія має семирічний досвід в сфері перевезень. Ми відповідаємо всім вимогам, гарантуємо якісне перевезення картону.

Наші логісти розробляють оптимальний маршрут, який допомагає заощадити паливо, забезпечити збереження вантажу при перевезенні.

Ми стежимо за всіма етапами перевезення. Контролюємо всі ланцюжки транспортування, аж до того, як розмістили упаковки з картоном.

KTL Ukraine пропонує швидкі, якісні послуги за вигідними цінами. Замовити прямо зараз https://ktlukraine.com/order/?lang=uk