Коли діло у породі: перевезення каменю від KTL Ukraine

Помічники господарських завдань: велика та дрібна побутова техніка та їх перевезення від KTL Ukraine
07.02.2021
По всьому світу: якісне перевезення насіння від KTL Ukraine
07.02.2021

У транспортуванні різних порід каменю потребують багато підприємств. Це питання швидко і якісно вирішує міжнародна логістична компанія KTL Ukraine.

Камінь використовується не тільки для оформлення архітектурних елементів, він один з основних будівельних матеріалів при зведенні котеджів, об’єктів інфраструктури, заборів тощо. Без каменю не обходяться окремі предмети інтер’єру – каміни, стільниця та інші дизайнерські рішення. І для задоволення попиту даної групи товарів перевезення є невід’ємною частиною.

KTL Ukraine завжди дотримується основних умов перевезення.

Наші логісти знають всі слабкі сторони основних видів будівельних матеріалів. Наприклад, важливо враховувати, що природний камінь досить габаритний і великий в обсязі. А в натуральних (які використовуються для різних видів оздоблення) серйозно поставитися до полірованої поверхні. Не забувати про крихкість штучних каменів.

  • Для збереження первісного вигляду камінь попередньо упаковується
  • У гофровані картонні упаковки складаються дрібні деталі
  • Великі камені фіксуються за допомогою спеціальних ременів
  • Під час навантаження враховують масу виробу, форму, щоб правильно завантажити і зафіксувати матеріал, використовуючи додаткове пристосування

Крім того, фахівці компанії KTL Ukraine уважно фіксують камінь, для перевезення використовується спеціальне оснащення. Під час навантаження і розвантаження усіма способами захищають камінь від подряпин, відколів, тріщин, інших пошкоджень. При перевезенні уникають тряски, вібрацій, тому камені доставляються в кращому вигляді.

Послуги перевезення каменю – компанія KTL Ukraine

Наші менеджери при плануванні перевезення обов’язково звертають увагу на:

  • розмір
  • вид
  • інші параметри виробів, матеріалів

Зацікавили послуги міжнародної логістичної компанії KTL Ukraine? Замовити послуги