«Зелені перевезення»: транспортування саджанців і кущів від KTL Ukraine

Крила – наше все! 
17.05.2021
KTL Ukraine на Ukrainian Ports Forum 2021: плани розвитку портової галузі
04.06.2021

Благоустрій вулиць, площ, міських парків або приватних садів – саджанці, дерева і кущі залишаються одними з головних атрибутів. Логістика ж повинна забезпечити збереження посадкового матеріалу і своєчасну доставку. KTL Ukraine гарантує якісні послуги в цьому напрямку.

Ми поставляємо саджанці, кущі в різні країни світу, імпортуємо саджанці найчастіше з Європи. Враховуємо кілька основних факторів перевезення саджанців, починаючи від сезонності, пакувального матеріалу, закінчуючи оформленням документації, закріпленням вантажу, підбором транспортного засобу.
Використовуються особливі упаковки, рефрижераторні контейнери або машини, які допомагають не пошкодити, а зберегти рослини. Оптимальний спосіб доставки цибулин рослин – вантажний автотранспорт.

  • Для транспортування рослина викопується з оголеними коренями, з цієї причини ми обираємо оптимальний варіант упаковки.
  •  Доставка квітів, рослин в горщиках, в спеціальних картонних коробках для збереження товару.

Послуги перевезення саджанців – компанія KTL Ukraine

  •  Наша міжнародна логістична компанія при перевезенні контролює температурний режим, вологість.
  •  Займаємося підготовкою необхідної документації – митне оформлення, фітосанітарний сертифікат.
  • Розробляємо оптимальний маршрут.

Звертайтеся в KTL Ukraine вже зараз. Наші менеджери проконсультують із усіх необхідних питань: розкажуть про специфіку перевезення і прорахують зазделегідь ціну.