Вітаміни цілий рік: експорт заморожених ягід та фруктів з України

Імпорт українських товарів до Молдови – перевезення з KTL Ukraine
06.12.2021
Доставка в Україну збірних вантажів з Китаю
13.12.2021

Завдяки можливості шокової заморозки фруктів та ягід, ми можемо вживати їх цілий рік. Вишня, абрикоси, малина, суниця, чорниця, ожина, журавлина, смородина – мають популярність на тільки в українського споживача, але й у закордонного. 

Велика кількість дикорослих ягід, сучасні технології вирощування фруктів дозволяють вітчизняним виробникам успішно співпрацювати з зарубіжними партнерами. За даними інформаційно-аналітичного порталу EastFruit у 2020 році Україна експортувала 44,6 тис. тон заморожених ягід та фруктів – за рік виторг від експорту виріс на 28%, а за два останніх  збільшення склало 54%. 

Заморожені українські ягоди та фрукти користуються попитом у країнах ЄС, Азії, на Близькому Сході, у Китаї. Міжнародне перевезення продукції потребує особливої уваги до організації всіх процесів транспортування. Тому що заморожені ягоди – продукт, що швидко псується, для кожного встановлено свій діапазон допустимих температур, порушення якого призведе до розморожування та псування.

Основними способами доставки є транспортування ягід у рефрижераторних авто, авіадоставка, перевезення у морських контейнерах. При транспортуванні необхідно виконувати низку вимог, які висуваються до заморожених фруктів та овочів:

  • правильно вибирати транспортний засіб 
  • дотримуватись правил тарування та вантажно-розвантажувальних робіт
  • виключити потрапляння прямого сонячного проміння 
  • підтримувати температуру не менш ніж … -6°С.
  • контролювати вентиляцію та вологість протягом усього шляху слідування
  • дотримуватись санітарно-гігієнічних норм транспорту та тари
  • добирати оптимальный маршрут
  • мати необхідну митну, страхову та санітарну документацію на вантаж

Логістична компанія KTL Ukraine гарантує якісну організацію перевезення до кінцевого пункту в обумовлені терміни з дотриманням всіх вимог та правил, щоб у повній мірі зберегти смак та корисні властивості заморожених ягід та фруктів.