Види вантажів для міжнародних авіадоставок

Переваги автомобільних перевезень
29.08.2022
Властивості сучасних морських перевезень
26.09.2022

Сучасні літаки достатньо оснащені, щоб доставити практично будь-який вантаж. Проте деякі категорії перевезень потребують особливих умов, аби не завдати шкоди транспорту чи супутнім товарам. Тож ми у KTL Ukraine завжди стежимо за змінами українського й міжнародного правового регулювання для забезпечення ваших доставлень. 

Для різних перевезень розроблені спеціальні нормативні документи, в яких прописані умови забезпечення зберігання товарів, екіпажу і судна. Вони класифікують види вантажів та регламентують правила їхнього транспортування, маркування, упакування та кріплення. Тому за умови дотримання правил до повітряних доставлень допускаються: швидкопсувні товари, деякі хімічні матеріали, негабаритні вантажі. Проте на авіаперевезення деяких речовин накладено сувору заборону. 

Наприклад, Міжнародна організація цивільної авіації (IKAO) забороняє приймати на борт літака певні корозійні, токсичні та вибухові речовини.  

Фахівці KTL Ukraine завжди в курсі актуальних заборон на перевезення та забезпечують безпечну і швидку доставку. Адже аналізують характеристики кожного конкретного товару. 

Тож довіряйте відповідальним логістичним компаніям! Разом до перемоги! 💙💛