Транзитні вантажі з Білорусії через порти України

Експорт гороху та нуту з України
09.08.2021
Імпорт листової сталі в Україні
23.08.2021

Міжнародні транзитні перевезення – складний вид вантажоперевезення. Перевезення транзитом сприяють прискоренню товарообігу, розвитку зовнішньоекономічної та внутрішньої діяльності. 

Україна та Білорусь є учасниками коридору «Балтійське море – Чорне море». Білорусь інтегрована в системі міжнародних перевезень, відноситься до важливого перетину сухопутних торгових шляхів. Україна експортує сотні товарів хімічної та металургійної продукції, а також різноманітне технологічне обладнання, продукти харчування. Імпорт та експорт вантажу в Білорусь здійснюється кількома видами транспорту – автомобільним, залізничним та авіаційним. 

Особливості перевезення з Білорусії через порти України – KTL Ukraine 

Міжнародна доставка вантажів вимагає дотримання законодавства обох держав та міжнародних норм, оформлення спеціального пакета документів, проходження митного контролю. Дотримання правил транзитних перевезень – важливий момент забезпечення законності та безпеки транспортування. 

Київ – важливий транзитний пункт для Мінська, столиці Білорусі. Київ є третім за величиною торговим партнером. Щодня відправляються в Україну та експортуються в Білорусь товари нафтохімічної продукції, вантажна, сільськогосподарська автотехніка, комплектуючі, продовольчі продукти. 

Тип перевезення підбирається на підставі специфіки вантажу, а також особливостей законодавства країн. Професіонали логістичної компанії KTL Ukraine знають, що для вигідного експорту та імпорту з мінімальними втратами часу та грошей необхідно: 

  • підбір необхідного виду транспорту та його опломбування
  • вантажно-розвантажувальні роботи, митне очищення вантажу
  • страхування всієї продукції, яка перевозиться
  • оформлення міжнародного транзиту та необхідної документації на вантаж
  • розробка оптимального маршруту, складські послуги 

Співробітники логістичної компанії KTL Ukraine забезпечують повну безпеку та збереження вантажу. Результат – швидке та надійне перевезення вантажа транзитом з мінімальними клопотами та  втратами.