«Солодке золото» – експортуємо український мед

Український експорт – перевезення заморожених овочів
29.11.2021
Імпорт українських товарів до Молдови – перевезення з KTL Ukraine
06.12.2021

Мед – не тільки смачний, але й корисний продукт. Він є основною складовою для багатьох лікарських препаратів та використовується у народній медицині. Різноманітність його видів вражає: липовый, акацієвий, рапсовий, соняшниковий, гречаний та навіть коріандровий. 

Мед – популярний продукт завдяки його цілющим властивостям та унікальним смаковим якостям. Україна – найбільший експортер меду до світового ринку. За показниками якості и по виробництву меду в 1,5 кг на душу населення Україна займає перше місце серед основних виробників.

Україна збільшила експорт меду у 2020 році на 45% у порівнянні з попереднім роком  – до 81 тис. тон. Це абсолютний рекорд річного об’єму експорту за всю історію незалежності країни. За підсумками 2020 року Україна стала найбільшим постачальником меду до ЄС.

Вантажні перевезення меду потребують великої уваги до дотримання санітарних норм та основних правил доставки. Транспортування меду проводиться у великих діжках чи інших ємностях. Найбільш затребувана ця послуга наприкінці медового збору – кінець липня – початок серпня. Втім, мед лише частково є сезонним продуктом. Тому його транспортування, наприклад, до точок роздрібної торгівлі або на кондитерські фабрики, здійснюється весь рік. 

Для  безпечного перевезення та збереження якості меду логісти KTL Ukraine знають, що потрібно:

  • слідкувати за якістю упаковки товару
  • здійснювати процес завантаження вручну, щоб не пошкодити тару
  • надійно закріплювати тару для запобігання її  перекидання
  • перевозити спецтранспортом з REF – установками
  • дотримуватись температурного режиму в дорозі – …+25℃
  • дотримуватись регламентованої швидкості руху транспорта
  • добирати  маршрут  без тряски транспорту на дорозі
  • мати санітарні документи якості продукції
  • оформлювати необхідні митні та страхові документи на вантаж.

Міжнародні перевезення меду з України останніми роками виросли в декілька разів і тримають стійку тенденцію до збільшення. KTL Ukraine допоможе організувати міжнародні перевезення меду з найменшими витратами на логістику та доставити вантаж у мінімальні терміни.