«Холодний» розрахунок: українські порти показують приріст експортних і транзитних перевезень в рефрижераторних контейнерах
21.11.2020
Від гвинтика до техніки: перевезення запчастин і техніки
06.12.2020

Вам важливо, щоб ваші меблі цілі та швидко доїхали. Нам важливо це все виконати.

Для перевезення меблів KTL Ukraine виконує ряд завдань:

  • узгоджуємо всі деталі, враховуючи особливості замовлення
  • розробляємо оптимальний маршрут
  • уважно стежимо за навантаженням, пакуванням меблів
  • оперативно доставляємо меблі, фурнітуру в пункт призначення

Наша досвідчена команда виконує всі етапи перевезення на вищому рівні. Ми використовуємо тільки якісний транспорт, який відповідає всім вимогам.

Чому краще довірити перевезення меблів KTL Ukraine?

Транспортування меблів відноситься до клопітного, досить непростого завдання, тому щоб товар був доставлений в ідеальному стані, звертайтеся до нас.

Візитна картка компанії KTL Ukraine: прозора цінова політика, оперативна доставка, компетентні відповіді на питання, пов’язані з транспортуванням; вигідні умови співпраці і гарантія безпеки.

Під час перевезення наші фахівці уважно стежать, щоб меблева фурнітура, меблі не були забруднені, пошкоджені, для цього використовується спеціальний пакувальний матеріал. Крім того, ми педантично ставимося до процесу навантаження і розвантаження.

Виникли питання? Бажаєте замовити перевезення меблів, меблевої фурнітури? Телефонуйте, ми надамо відповіді на будь-які питання, прорахуємо вартість і запропонуємо тільки кращі умови.