Особливості морських перевезень в сучасних реаліях

Автомобільні перевезення. Реалії часу
22.06.2022
Авіаперевезення в сучасних реаліях
18.07.2022

Клієнтам KTL Ukraine завжди доступні морські перевезення навіть в умовах воєнного часу! Ні, ми не вигадали телепорт, а маємо мережу портів та перевізників наших надійних партнерів. Тож чому варто обрати саме перевезення морем? 

KTL Ukraine здійснює морські перевезення до будь-якої частини світу. Найпопулярнішим способом доставлення залишаються саме контейнерні перевезення за схемами FCL (Full Container Load) та LCL (Less Than Container Load). Тому вам завжди доступні кращі умови та максимальний сервіс. 

Морські доставлення відбуваються за допомогою 20-ти та 40-ка футових контейнерів. Це гарантує якісне транспортування, знижує ризик псування товару та дозволяє прискорити вантажно-розвантажувальні роботи. Компанія KTL Ukraine також доставляє вантажі, які потребують температурного режиму, у 40-ка футових реф-контейнерах. Таким чином, ваш товар зможе швидко та безпечно прибути до місця призначення.

Вам більше не потрібно хвилюватися за букінг контейнерів, організацію наземного доставлення до/від порту, обробку контейнерів, оформлення документів та відстеження вантажу – це зроблять наші фахівці. 

А також ми допоможемо обрати ідеальний маршрут транспортування. Адже через блокування росією українських портів, усі перевезення відбуваються через Румунію, Болгарію, Польщу, Литву, Словенію, Нідерланди, Німеччину та Туреччину. 

KTL Ukraine навіть попри воєнний стан продовжує працювати та якнайшвидше доставляти вантажі в будь-який куточок світу! Тому обирайте лише надійні та досвідчені логістичні компанії!