Спростування інформації щодо нібито планів KTL Ukraine зруйнувати порт ТІС та взаємодії з Денисом Єрмаком

Звернення директора КТЛ Україна
03.04.2020
ТОВ “КТЛ Україна” офіційно звернулася до телепрограми “Наші гроші з Денисом Бігусом”
05.04.2020

Спростування інформації щодо нібито планів KTL Ukraine зруйнувати порт ТІС та взаємодії з Денисом Єрмаком

Компанія KTL Ukraine офіційно спростовує інформацію, розповсюджену програмою «Наші гроші», щодо нібито її причетності до планів зруйнувати порт ТІС та будь-яких домовленостей з цього приводу с Денисом Єрмаком. Ця інформація є маніпулятивною та не відповідає дійсності.

Компанія KTL Ukraine – невеликий експедиторський бізнес, що залежить від співпраці з терміналом ТІС. За 2018 рік через цей термінал компанією KTL Ukraine було перевезено 1263 контейнера, у 2019 році – 3304. Зупинення співпраці з ТІС несе великі фінансові збитки для KTL Ukraine та блокує роботу всього колективу.

У той же час KTL Ukraine не є і ніколи не була філією турецької компанії Kinay, а співпрацює з нею виключно як мережевий агент. Одночасно з тим KTL Ukraine має партнерські відносини з компанією Maersk та дорожить ними.

Також відзначаємо, що Денис Єрмак є колишнім співробітником компанії та був звільнений у вересні 2019 року. Керівництво компанії ніколи не ставило перед Денисом Єрмаком завдань щодо терміналів ТІС чи будь-яких інших своїх партнерів та немає жодного відношення до перемовин, що відбуваються на оприлюдненому відео.

KTL Ukraine працює виключно в правовому полі, своєчасно сплачує податки, заробітну платню та дотримується договірних відносин зі своїми партнерами.

Зважаючи на вище зазначене, KTL Ukraine вважає, що вільна інтерпретація розмов третіх осіб використовується з метою інформаційної атаки на бізнес компанії. Тому KTL Ukraine залишає за собою право звернутися до суду для захисту своєї ділової репутації.

Ми цінуємо наші відносини з партнерами та роками напрацьовану гарну репутацію. Закликаємо поважні українські ЗМІ та громаду скептично поставитись до маніпулятивної інформації, яку розповсюдили щодо KTL Ukraine.

Ми відкриті до запитів ЗМІ та готові надати вичерпні коментарі стосовно цієї ситуації.