Експортно-кредитне агентство та логістична компанія KTL Ukraine розпочали співпрацю в рамках програми підтримки українського експорту

Доставка автівок из Америки – не міф, а реальність
04.10.2021
Доставка електромобілів з США та Китаю
11.10.2021

Угода з ЕКА дозволить KTL Ukraine розширити свої можливості в підтримці клієнтів, які експортують товари та послуги, або планують це робити в майбутньому.

ЕКА (Експортно-кредитне агентство) – це відкрита, клієнтоорієнтована державна компанія, яка допомагає українським експортерам бути конкурентними на світовому ринку.

Продукти ЕКА дозволяють експортерам працювати з клієнтами на умовах відстроченого платежу, знизити ризик отримати збитки від експортної операції для підприємців, які працюють з покупцями на ринках, що вважаються високоризиковими, суттєво спрощують доступ по банківського фінансування в Україні.

 ЕКА працює лише з експортерами товарів та послуг з високою доданою вартістю та не підтримує сировинний експорт.

«Я радий вітати логістичні компанії серед партнерів ЕКА. Нарощування експортного потенціалу – запорука розвитку українського бізнесу. Продукти ЕКА покликані знизити ризики українського бізнесу пов’язані з виконанням експортних контрактів. У кінцевому підсумку це дозволить зробити український експорт безпечнішим та конкурентнішим на світовому ринку», – зазначив Голова правління Експортно-кредитного агентства Руслан Гашев.

«Бізнес, звичайно, існує та може успішно розвиватися лише за умови комфорту своїх клієнтів. Тому наша першочергова задача – покращувати якість послуг, які ми надаємо. Підписання меморандуму з EКA – це додатковий крок задля спокою наших клієнтів у питаннях страхових ризиків. Щиро радіємо з того, що така організація з’явилася в Україні. Допомога та підтримка у налагодженні двосторонньої співпраці між українськими компаніями та закордонними партнерами – важливий крок у забезпеченні експорту українських товарів на міжнародні ринки. Страхування ризиків зовнішньої торгівлі – це можливість  торгувати безпечно та прозоро. Розвиватися в експортному напрямку, розширювати базу ділових контактів. Тим самим створювати нові робочі місця та відраховувати більше податків до бюджету країни», – підкреслив комерційний директор логістичної компанії KTL Ukraine Андрій Кузьмін.