Ловись рибка велика і маленька: імпорт та експорт риби в Україні

Імпорт шин для легкових та вантажних авто KTL Ukraine
30.08.2021
KTL Ukraine прийняла участь у благодійному забігу Dobrorun
11.09.2021

Риба – унікальний продукт, джерело білка, незамінних амінокислот, а також комплексу вітамінів та мінералів. В останні роки жителі нашої країни все частіше віддають перевагу рибі і морепродуктам для повноцінного харчування в своєму раціоні. 

 

Риба відноситься до швидкопсувних продуктів, і її перевезення вимагає дбайливого ставлення при перевезенні, дотримання санітарних норм та температурних режимів, а також максимально акуратного навантаження-розвантаження. Саме тому перевезення морепродуктів є трудомістким та складним процесом. 

Фахівці KTL Ukraine дотримуються суворих правила перевезення риби, контролюють температуру всередині фургона, розробляють оптимальні маршрути доставки, здійснюють постійний моніторинг на всьому шляху проходження вантажу. 

 

Особливості перевезення риби 

Транспортування риби відрізняється від інших видів вантажоперевезень  специфічними умовами. Здійснюється найбільш поширеним варіантом перевезення – автомобільним транспортом – від місць вилову, морських або річкових портів на виробництво або до місця реалізації. Дотримання правил перевезення риби враховує безліч факторів: 

  • вік та вид риби 
  • відстань у дорозі 
  • підбір спеціальної упаковки: бочки, тюки, ящики, мішки, спеціальний пергамент 
  • дотримання оптимального температурного режиму в залежності від виду риби 

Після навантаження упаковка обов’язково маркується та занурюється в рефконтейнер. Важливим моментом є оформлення документації, санітарна обробка транспорту для гарантії якості та свіжості продукції.

 

Послуги експорту та імпорту – KTL Ukraine 

KTL Ukraine враховує усі особливості роботи при перевезення риби та пропонує клієнтам вигідні умови співпраці. У найкоротші терміни наші професіонали підбирають найбільш вигідний маршрут та ретельно опрацьовують логістичну схему, щоб звести до мінімуму ризик затримок і простоїв в процесі транспортування. Сучасні технології на наших складах допоможуть швидко та зручно здійснити транспортування продукції.