Борошно: перевозимо, доставляємо.

Карантин. Наслідки. Криза: чи виживуть експедитори?
29.07.2020
Солодкі перевезення або як транспортуємо мед
31.07.2020

Борошно: перевозимо, доставляємо.

«Професіональний підхід та відпрацьований кожний крок» – лише за таким девізом виконуємо свою роботу. Семирічний досвід в логістиці дозволяє KTL Ukraine будь-який вантаж перевезти швидко та без проблем для замовника. Серед товарів, які транспортуємо – борошно. 

Доставка цього продукту здійснюється двома способами: в тарі та без. Тарний спосіб – це перевезення в мішках, пакетах. KTL Ukraine спеціалізується на перевезенні борошна в морських контейнерах. Безтарне транспортування здійснюється в спеціалізованих автомобілях – борошновозах.

Борошно відноситься до особливого вантажу – невміле поводження з товаром при перевезенні може його зіпсувати.

Як правильно перевозити борошно?

  • Частіш за все борошно перевозиться в мішках на чистих сухих кузовах або морських контейнерах. При чому перший варіант обирають як правило при невеликому обсязі перевезення.
  • Наші спеціалісти уважно слідкують за станом кузовів або уважно відбирають чисті та сухі морські контейнери, попередньо обробляють їх, щоб знищити можливих шкідників зерна, борошна, а також неприємні запахи.
  • Обов’язково розробляється оптимальний маршрут.
  • Пропонуємо перевозити борошно в спеціальному транспорті, або в тентованих автомобілях або ЗД-транспортом, аби доставити в цілості і у відповідному обсязі.
  • Слідкуємо за санітарним станом транспорту
  • Дбаємо про наявність, оформлення всіх документів.

Послуги перевезення борошна – KTL Ukraine

Вартість залежить від терміновості доставки, віддаленості місця, а також спеціальних вимог до вивантаження, завантаження.

KTL Ukraine пропонує найоптимальнішу ціну. Якщо попередньо замовити транспорт і максимально оптимізувати об’єм та маршрут (обрати вигідний спосіб транспортування) можна значно заощадити кошти.

Наша компанія гарантує гарний результат.